| Scott a întrebat:

Sunt nou si tocmai am raspuns la cateva intrebari astazi, insa la profil nu imi afiseaza nici una... Nici cand intru pe orice intrebare la care am raspuns ( acum 5 min.) nu imi afiseaza raspunsul...

P.S. Sunt pe tableta...

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Profilul se actualizeaza o data pe zi, dimineata.Numai fundele apar la profil imediat cum le primesti.
Daca esti un user nou, primele raspunsuri trebuie aprobate, deci dureaza mai mult pana se publica.
Mai multe despre TPU: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
http://www.tpu.ro/blog/

4 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Bine ai venit! Nu trebuie sa te ingrijorezi, asa se intampla la inceput astepti pana sunt aprobate raspunsurile tale. Cat despre numarul de raspunsuri se actualizeaza la 24 de ore.Iti doresc succes si la cat mai multe raspunsuri!

caramela
| caramela a răspuns:

Buna si bun venit in comunitatea TPUhappy
avand in vedere ca esti utilizator nou, trebuiesc verificate atat raspunsurile cat si intrebarile, apoi aprobate...
O zi frumoasa sa aihappy

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Trebuie sa astepti

| Scott explică:

Va multumesc! Acum mi-au aparut!