| Andrei0986272 a întrebat:

Salut,sunt plecat în străinătate la lucru cateva luni,m-a cuprins un sentiment de singurătate, nu știu de ce, nici cu alți oameni nu prea am chef sa comunic, mi se pare ca fiecare ii pe interes,acum prieten cu tine mâine te vorbește pe la spate și mai bine stau singur asa,nu știu ce sa fac. M-am și despărțit de iubita când am plecat,de fapt a fost reciproc,la lucru trece greu,tot vreau sa scap sa vin înapoi în tara, nu găsesc nimic frumos aici, ce sa fac sa îmi revină pofta de viata?

3 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Salut! Sunt multi oameni defecti, tu trebuie sa mai cauti fiinte perfect functionale, atat. Asa ar trebui sa iti gasesti o pasiune si sa iti ocupi timpul cu ea.

| laSoledad a răspuns:

Stand-up comedy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vizionează emisiuni amuzante, un film bun de comedie, ieşi la o plimbare în timpul liber, orice ai face, ocupă-ţi mintea cu chestii pozitive.