| OrangeFga a întrebat:

m-am despartit de iubita ....stiti cat de groaznic e acel sentiment? Ce sa fac sa scap mai repede,ma simt groaznic, nu stiu ce sa fac...

Răspuns Câştigător
| annyalexa a răspuns:

In cazul in care crezi ca mai exista vreo sansa sa va impacati, gandeste-te cum sa o recuceresti. Daca nu, ia-ti prietenii si esti prin club, la terase, prin parcuri, gaseste-te ceva de munca, chiar daca sunt doar promotii la diverse. Uita'te la filme, seriale. [The Walking Dead - recomand]. Ideea este sa petreci cat mai mult timp in compania prietenilor si a familiei.

| OrangeFga explică (pentru annyalexa):

Voi face exact cum ai spus tu, multumesc foarte mult pentru ajutor

7 răspunsuri:
| Karlitta a răspuns:

Pfff...imi pare rau pentru tine.Iesi cu baietii la o bere...la agatatlaughing. Scoateti-o din cap.Pritenii buni te ajuta sa treci peste toate.Bafta!:*:*:*

| OrangeFga explică:

Ok,mersi mult inca o data happy

| annyalexa a răspuns (pentru OrangeFga):

Nu ai pentru ce. Multumesc si eu pentru funda! happy take care.

| CrazyStuff a răspuns:

Incearca sa uiti. Distreaza-te, iesi cu prietenii si ai sa vezi ca nu o sa te mai gandesti la asta.

| feelsLIKEqwerty a răspuns:

Dragul meu, nu stiu daca esti o persoana credincioasa sau nu, dar o metoda sigura 100% este sa te rogi. Astfel ti se usureaza sufletul si inima, te linistesti. happy

| OrangeFga explică (pentru feelsLIKEqwerty):

Da,sunt o persoana credincioasa...