| Danykmz a întrebat:

Salut, sunt transgender.
Din fata mă fac băiat.
Ce se întâmplă dacă îmi iau testosteroni așa de capul meu?

8 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Deci asta e faza cu tine, mi se parea mie ceva ciudat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu eşti. Transgender nu e o chestie, nu există aşa ceva şi nu e posibil să te faci băiat.

| Danykmz explică (pentru anonim_4396):

Înainte să vorbești intereseaza te daca tot ești așa și îmi comentezi mie

| anonim_4396 a răspuns (pentru Danykmz):

Te asigur că m-am interesat.
Nu există oameni transgender, există doar oameni care cred că sunt ceea ce în realitate nu sunt.
Fiecare celulă din corpul tău e de fată şi n-o să poți niciodată să schimbi asta. Nu e posibil să te faci băiat; ce poți tu să faci e să îți mutilezi corpul ca să arăți ca un băiat.

| Danykmz explică (pentru anonim_4396):

Eu sunt fata trans ma transforma in băiat dar dezvoltat nu sunt crede mă sunt slab am corp de băiat și multă lume îmi spune asta.
Și chiar mă bucur că lumea chiar îmi spune că am multe calități de băiat pentru că asta e adevărul
Nimeni nu și dorește să aibă o viață complicata
Nimeni nu și dorește să fie așa.
Pur și simplu așa ne-am născut nu este alegerea noastra
Eu de mic sunt așa de mic mă comport ca un băiat de mic am gusturi de băiat
Nu pot schimba asta
Și până la urmă tu daca ești straight nu ți-ar plăcea să fi obligat să stai cu un băiat gay nu?
Așa și la mine. Nu vreau sa fiu obligat să fiu fata, sa mă îmbrac feminin, și să stau cu un băiat.

| AndreeaWTS a răspuns:

Probabil o să te împăroșezi în primul rând. laughing
N-ar fi indicat să iei hormoni fără supraveghere medicală.
Îți distrugi sănătatea.

Răspuns utilizator avertizat
| InYourPants a răspuns:

De unde iei?