| java12345678901211144133ytrytu78909876545 a întrebat:

Salut! Sunt un băiat la locul meu, insa in ultima perioada m-am confruntat cu niste conflicte, amenintari pe la spate, motiv: nu-i place fata mealaughing de parca mie imi place fata lui, in fine, nu înțeleg de unde toate arfele astea, nu sunt un om razbunator, dar nu o sa uit chestiile astea, o sa las karma sa decida, probabil în viitor o sa mi amintesc si nu i mai iert.

3 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Iar întrebarea e?

| alexandradlr a răspuns:

Da-le pace! Ce vârstă ai? Dacă ești la școală nu ataca decât dacă nu ai încotro. M-am saturat de câte bătăi am vazut pe la școală pe același motiv.

| java12345678901211144133ytrytu78909876545 explică (pentru alexandradlr):

17, evit sa ma bat in incinta scolii doar din cauza notei la purtare pe care nu vreau sa o scad.