| ODB a întrebat:

a mai luat cineva 10pastile de fosfat codeina LPH 15 mg pentru a fii "high" intreb din pura curiozitate, din cate stiu eu codeina este un alcaloid natural din opiu.

1 răspuns:
| Ashadow a răspuns:

Presupun ca e cam acelasi lucru cu a bea sirop de tuse. Am incercat sa iau, dar nu dadeau fara reteta la farmacie. Dar cunosc oameni care au incercat si daca-mi aduc bine aminte ziceau ca au vazut multe insecte laughing (nu mai stiu daca era sigur codeina sau altceva).