| AryennSm a întrebat:

Cate calorii are un crenvusti de pui? Va rog, nu imi ziceti la 100 g, vreau doar sa stiu, din pura curiozitate, cate calorii are un crenvusti normal de pui.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| HereToHelp a răspuns:

223 calorii

3 răspunsuri:
| Ucram a răspuns:

Deci un crenvusti de pui cantareste 30 g...
100 g de crenvusti de pui au 220kcal
ceea ce inseamna ca un singur crenvusti de pui are 66kcal...
sper ca am calculat bine!