| BluX a întrebat:

Aceasta intrebare este pentru FETE
Ce gen de baieti va plac?
Sa fie mai afectuosi? Sa stea in permanenta langa voi? Sa fie puternici(sentimental)? la asta ma referhappy
Cu orice detaliu in plus sunteti mai aproape de o FUNDA^^

Răspuns Câştigător
| Adelina004 a răspuns:

Esti super dragut ca te interesezi de chestiile astea.Mie una imi plac baietii sentimentali,sa nu le fie rusine sa planga dupa o fata,sa fie putin smecher,sa nu intreaca masura ca nici asa nu o sa fie bine,sa petreaca cat mai mult timp cu fata iubita,daca tipa nu vrea o chestie,el sa incerce sa o convinga (sa nu fie prea insistent de obicei fetelor nu le place asta).Sa nu se alinte,in schimb o poate alinta pe prietena lui in cel mai simpatic mod,sa aiba simtul umorului,si chiar atunci cand face tipa o gluma fara sens macar sa zambeasca,daca esti la faza cu sarutul,sarut-o incet si sarutul sa tina cat mai mult timp, imi plac baietii care chiar si atunci cand e cu prietenii lui isi saruta, isi tine de mana iubita si ii vorbeste cu grija, sa nu vorbeasca prea porcos.
Acest gen de baieti imi plac mie. Daca consideri ca te-am ajutat, astept fundita :*:*batting eyelashes

4 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Sunt o persoană mai ciudată, am un stil diferit de a mă exprima, şi de a gândi, iar din acest motiv lumea nu mă înțelege absolut deloc.
Dar, îmi plac tipii amuzanți, care să zâmbească la glumele mele seci şi fără logică. Să mă facă să râd, chiar dacă privirea mea de gheață te sperie la cea mai mică clipire.
Îmi plac tipii afectuoși, dar cu un mare control de sine. De exemplu, chiar dacă suntem într-un mare pericol, să nu-şi arate deloc frica.
Ador băieții, cărora nu le este frică să-şi arate adevărata personalitate.
Dacă celelalte fete consideră, că băiatul perfect se află sub un pachet de mușchi, zâmbet stupid, şi o minte idioată, îmi pare rău pentru ele.

| adelaadelaadela a răspuns:

Personal, imi place un baiat care sa imi arate ca ma iubeste printr-un fel simpatic, afectuos. DAR! nu as suporta un baiat care sa stea in permanenta langa mine ar fi sttrrresant! adica trebuie sa pastrezi o limitahappy stiu, suntem complicatehee hee. sper ca te-am ajutat:*. papa!

| Mademoiselle18 a răspuns:

Fiecare fata are gusturi diferite mai ales cand vine vorba de baieti happy
Mie personal imi plac baietii care sunt constienti ca nu sunt "proprietatea lor" in momentul in care am intrat intr-o relatie.Nu suport sa-mi fie puse anumite limite gen "nu ai voie sa intri in vorba cu alti baieti" sau "sa le dai ignore la toti baietii din lista de mess". Consider ca chestiile astea dau dovada de nesiguranta.Baiatul trebuie sa fie destul de afectuos dar asta nu inseamna ca trebuie sa fim permanent impreuna sau sa vorbim non-stop la telefon.Sincer nu imi plac deloc baietii prea insistenti fiindca ma plictisesc repede de eihee hee Pe langa aceste lucruri, tipul respectiv trebuie sa aiba simtul umorului pentru ca altfel chiar nu se poate.Eu sunt o fire mai copilaroasa si nu prea pot sa stau serioasa asa ca trebuie sa rad cat mai mult pentru a avea o buna dispozitie :d
Aa..si inca ceva, fetele apreciaza foarte mult baietii care nu tin cont de cat de machiate sunt sau daca au parul aranjat si sunt imbracate in trening. happy Sper ca te-am ajutat.

| Cosmy31 a răspuns:

Nu toate fetele se asteapta la acelasi lucru, insa majoritatea isi doresc ATENTIE. De obicei suntem cucerite de cuvinte frumoase. Sa nu faci NICODATA o fata geloasa pentru ca va iesi rau de tot. Si referitor la intrebarile tale: da, ne plac baietii afectuosi( dar nu sufocanti), sa stai cu ea...dar nu chiar in peramenta pentru ca va simti ca nu ai destula incredere in ea