| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU, acum 3 zile m-am pus cu o fată împreună și astăzi am aflat de la multi prieteni și rude niste chestii nasoale si in momentul asta, vreau sa scap de ea și nu știu cum.
Va rog frumos sa mă ajutați.

Răspuns Câştigător
| 1997onur a răspuns:

Ești nu știu cum sa zic mai clar de atâta ești prost rău frate fără supărare te uiti in gura lumi și Asculți toate rahaturile pe care le spui ei despre ia de unde sti tu ca este adevărat? Ce spune ratați ăia despre ia de unde sti tu cu adevărat ca ia este așa cum spune alți despre ia? Lasă prostile astea și nu mai face așa nu te-ai gândit deloc ca rănești un suflet nevinovata poate ia se uita cu inima la tine cu adevărat și tu uite ce faci te iei după toți ratați in viața fără S-o Asculți pe cu adevărat ce spune nu fi așa du-te ai vorbește cu ia spune-i adevarul sa știe și ia despre ce este vorba și cine o vorbește pe la spate de rău tu ar trebuie S-o iubești cu adevărat tu ar trebui sa discuți cu ia problemele pe care le aveți voi doi in relația voastră nu sa Asculți gura lumii faci o greselă mare de tot lasă astea lasă prostile astea

8 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu te-ai gandit nici un moment ca esti prost, nu?
Cum sa te desparti pentru niste barfe? De ce vorbesti cu altii despre relatia ta, iar cu partenera deloc?

| Drimmero a răspuns:

E foarte probabil sa fie doar barfe si cam atat, ar fi mai intelept sa nu te iei dupa gura lumii, poate fata e ok si cuminte si si-a castigat o reputatie aiurea pe degeaba pentru ca i-a refuzat pe unii.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Chestii nasoale despre... pescarusi?
Despre ea? Pai si stii tu sigur ca este adevarat? In sensul ca... acei multi prieteni si rude stiau ceva ce tu nu stii?

Dar ma rog, ca raspuns la intrebarea ta... nu este ca si cand a fost "a ta" sa poti scapa de ea, cu atat mai putin sa poti sa folosesti verbul "a scapa". Dar cel mai simplu este sa ii spui ca nu vrei sa mai fii impreuna cu ea si gata.

Bafta!

| Freya1 a răspuns:

Genul acesta de oameni ma dezgustă si am intalnit destui.
Dar cred ca tu esti un mucos mai de grabă ce vrea sa de-a bine in fata bombardierilor si consideri ca niste idioate de barfe te pot face pe tine bombardier bufon.

Ideea e ca fata trebuie sa scape de tine si mai bine i-ai face un serviciu spunand-ui direct.

| LoveSleep a răspuns:

Cand o sa mai cresti o sa le cauti pe astea, dar n-o sa te mai vrea niciuna.

| Mayhem666 a răspuns:

E mai bine sa o intrebi pe ea direct, decat sa crezi niste zvonuri.
Apropo, la ce te referi prin faptul ca te-ai pus? Te-ai pus cu ea pe ce?

| 19flo79 a răspuns:

La placinte inainte, la razboi inapoi... happy

Pai tu traiesti dupa gura lumii?
Daca iti place si va intelegeti, nu da inapoi

| TheGreatSouthernTrendkiII a răspuns:

Cum adica te-ai pus impreuna?