| Salvadore a întrebat:

ajutati-ma si pe mine cu o problema. Au trecut cativa ani de cand am vazut un film ceva de genu, ca era un om cu familie si nu mai retin ce i s-a intamplat, dar a avut un accident si a luat foc. Acum nu mai stiu daca chiar o murit, dar stiu ca dupa un timp o revenit si era desfigurat la fata dar avea ca un fel de pelerina si cand voia i se punea o masca pe cap, oricum,trecuse ceva timp ca sotia lui era cu altu, daca nu ma insel cel mai bun prieten al lui, si el o venit sa se razbune pe cel care i-o dat foc. Va rog sa ma ajutati...Multumesc

Răspuns Câştigător
| aladinbeci a răspuns:

Salvadore, s-ar putea sa te referi la filmul Spawn(1997), in care joaca actorii Martin Sheen si John Leguizamo.

2 răspunsuri:
| aladinbeci a răspuns:

Vad ca nu mi s-a publicat raspunsul, asa ca o sa-l mai scriu inca o data. Cred ca este vorba despre filmul Spawn(1997), in care joaca Martin Sheen si John Leguizamo.

| Salvadore explică:

Multumesc Aladinbeci