| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani si sunt cuprins de multe probleme, dar toate acestea nu ma au pe mine in centrul lor, ci pe maicămea!

Mama mea e la a 3 a casatorie si nu se intelege nici cu sotul ei actual, acestia certandu-se zilnic.

Eu ma simt atat de rau uneori incat ma gandesc tot ca nu o sa am niciun viitor si zilnic imi vine sa plang si ma gandesc la ceilalti membrii din familia mea pe care ii iubesc atat de mult, dar a trebuit sa ii parasesc pentru ca m-am mutat cu maicamea acasa la sotul acesteia.

Mentionez ca nu stam prea bine nici la capitolul bani, cheltuieli si datorii foarte multe.

Ce sa fac?
Dati-mi idei unde as putea lucra la 16 ani avand in vedere ca sunt si elev?

Va rog nu judecati!

1 răspuns:
| Steregoi a răspuns:

Suporta lantul pana cand vei putea evada dupa 18 ani. happy