| Piryka a întrebat:

Am 17 ani si pana termin scoala vreau sa stiu daca pot gasi un loc de munca acasa, pe calculator.
M-am interesat putin si am gasit ceva dar se pare ca trebuie sa platesc de inainte. Eu vreau sa stiu daca este vreo unul care pot sa fac bani fara sa platesc ceva dar sigur. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Din chestiilea alea mai mult ca sigur ramai cu buza umflata!

Pai daca stii programare poti sa faci bani de acasa(legal sau nu) laughing))

Din pariuri online, youtube sau din jocuri(faci diverse forumuri, ai tu un server, etc).