| MisterFive a întrebat:

Am acasa 2 gantere de 5kg(1 are 5kg si cealalta are 5kg)
Miati putea da niste exercitii pe care sa le fac cu ganterele?
Dau Funda
P.S.Am 13 ani!

Răspuns Câştigător
| AugustinFiltru a răspuns:

Nu conteaza greutatea
si 1 kg pe fiecare e bun
iti voi zice 3 tipuri de exercitii fizice cu ganterele
1 ) stai in picioare cu mainile intinse in jos si ridicati mana faca sa miscati partea dintre cot si umar!
2 ) stati in picioare in garda ca la box adica cu mainile aproape de barba si intindeti mainile in fata pe rand rotindule catre interior
3) tot in picioare ti mainile intinse in parti si ambele maini le lasati jos si le ridicati

Faci 5 seri de cate 25 cu pauza intre seri de 5 minute sau 3minute!

Funda?