| ღMikyღ a întrebat:

Am cateva probleme.
1. Visez ca m-am sarutat cu baiatul pe care il plac. Ce inseamna?
2. La scoala,de Craciun, am dat cadouri. Eu i-am dat cadou unui baiat. Si..de atunci,de cateva ori pe luna, imi apare secventa in care i-am dat cadoul. Ce inseamna?
3. Cum ii pot arata unui baiat ca il plac? Nu vreau sa devenim iubiti, dar sa fim un pic mai apropiati.
4. Am compus cantece superbe,dar,cand e vorba sa i le cant cuiva, am trac. Ce ma fac? Cum pot sa-mi infrunt teama?
5. La jocul Stardoll,dati-mi un site de hack stardollars fara plata. Sau,daca aveti voi,sa imi bagati username-ul ca sa am si eu.
Va rog,raspundeti-mi la aceste intrebari. Nu stiu ce sa fac. I-am cerut sfatul mamei,dar a zis ca vorbim maine,caci avea treaba. Help me,please. Si,va rog,nu imi dati site-uri cu semnificatia viselor, explicati-mi voi cu ce v-ati documentat. Cine-mi raspunde la cele 5 intrebari, primeste fundita. Succes.

Răspuns Câştigător
| MDenisee a răspuns:

Deci: 1 Te gandesti prea mult la el din cauza aia,
2. Poate ca a fost o faza pe care nu o poti uita, poate ca ti-a placut prea mult faza si persoana caruia i-ai daruit cadoul si din cauza aia nu poti uita.
3.te poti apropia de el incet si sa-i pui intrebarii care te intereseaza despre el, e bine sa il cunosti, cauta sa afli despre el lucruri pe care nu toti le stiu sau le vad
4. Trebuie sa te " imbarbatezi" sa fi tare si mai cu tupeu ca asa e in viata, trebuie sa fi tare!
5. la asta nu stiu cu ce te pot ajuta, am jucat si eu cand eram mai micuta, eu zic sa te lasi de acest joc big grin

| ღMikyღ explică (pentru MDenisee):

Mersi mult, chiar mi-a dat un raspuns bun. Nu ai raspuns chiar la toate 5, dar cele sunt destul de eficiente. :* Iti multumesc!

| MDenisee a răspuns (pentru ღMikyღ):

Cu placere :*