| bogdan123_3305 a întrebat:

am nevoie de ajutor eu si cu prietenul meu suntem zilnic pe messenger dar nu stim ce sa ne spunem unul la celalalt straight face. Nu mai stim despre ce sa vorbim ca am vorbit despre tot.Cine poate da niste ideei?

2 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Bună.
Nu e aşa de important subiectul pe care îl dezbateţi. Oricum, ar putea fi despre muzică,filme,sporturi, noutăţi, amintiri.
Baftă!

| antonG a răspuns:

Sunt sigur că nu ați dezbătut următoarele subiecte:
1. Corectitudinea politică
2. Civilizația europeană se sinucide încet dar sigur
3. Sisteme politice utopice
4. România - între tradiție și modernitate
5. Modernismul în artă, arhitectură, gândire
6. Etnogeneza românească
7. Istoria e ciclică? dezbatere exemplificată.
8. La trecut... lucruri care intrau în cotidian și care au dispărut
9. Situația din România - noi suntem de vină sau am fost victime ale împrejurărilor istorico-geografice?
10. Previziuni cu privire la evoluția situației mondiale în următoarele decenii