| blueal a întrebat:

Buna am si eu nevoie de ceva ajutorhappyIn curand voi face un an de cand sunt cu prietenul meu aveti ideei de cadouri sau ma puteti sfatuii ce sa ii cumpar?

3 răspunsuri:
| Pisicutaaaa a răspuns:

Pai nici eu nu mai am mult laughing Si ma gandeam sa-i fac ceva personazilat. Pentru ca e ziua noastra :X Ideea lui @AlleXx_5785 e buna.

| AlleXx5785 a răspuns:

Pai..eu la prietena mea i-am daruit o perna cu o poza cu fata mea tip portret pe ea..care ii placea ei poza..si a dormit in fiecare noapte cu ea. Prietenul tau nu stiu daca ar aprecia un cadou de genul, poate ca da. Poti sa ii faci cadou o cana cu o poza cu voi pe ea, faci comanda sau un puzzle cu voihappy sper ca te-am inspirat. P.s. ma bucur pentru voi.

| alexandra8787 a răspuns:

Ii poti darui o cana cu diferite mesaje, gen"pentru cel mai dulce iubit", etc sau vezi ca sunt si diplome din ceara cu acelasi mesaj. Funda?