| just27smile a întrebat:

Am o problema foarte mare! Am un telefon Sony Ericsson xperia mini si mi-am schimbat codul de la ecran si acum nu mai imi aduc aminte!( telefonul nu este furat!) Va rog ajutati-ma urgent

Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| SensInvers a răspuns:

In mod normal, la unele telefoane, mergea daca apasai tasta 0 (zero) de atatea ori cat te lasa si se debloca. Sper sa mearga!

| stelutza200 a răspuns:

Buna,si mie mi s-a intamplat daca ai cont gmail trebuie sa pui contul gmail, daca nu ai te sfatuiesc sa mergi la un magazin specializat ca sa te ajute. Sper ca te-am ajutat.:-)

| just27smile explică:

Dau FUNDA!:*