| vip3er007 a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru, cine poate binenteles, de curand am infiintat un post de radio online, caut DJ cu experianta sau fara experienta, sa aiba un timpru vocal frumos, aparatura necesara si cunostinte minime in SamBroadcaster.
Inceputul este promitator cu 30 40 ascultatori pe seara cu o promovare buna a site-ului si a radioului. Cine este interesat sa adauge id-ul bogdy_i, adaugati id-ul doar cei interesati.
Multumesc!

1 răspuns:
| nonepasa a răspuns:

Daca sunt doar 30 de ascultatori mai bine cant in dus