| Green007 a întrebat:

Am o bicicleta si as dori sa ii schimb look-ul. m-am gandit sa ii schimb vopseaua niste mici imbunatatiri si undeva m-am blocat. straight face Eu as vrea sa ii fac un " tatuaj" daca pot spune asa adica mai exact as vrea sa scriu ceva mi-am facut un sablon si am avut mici probleme si am renuntat la iedie. Apoi am vauzt un videoclip pe youtube in care tot asa facea decpua scrisul vopsea peste i-ar dupa ce se usca vopseaua deslipea si era totul bine eu nu imi pot da seama cu ce lipeau oamenii aia( eraun text facut in word) deci tot foaie decupat si lipit pe cadru dar nu stiu cu ce l-au lipit ca s-a dezlipit usor. adica nu picatura, super gluelaughing daca ma puteti ajuta va voi fi recunoscator salut

1 răspuns:
| Satres a răspuns:

Salut, cei pe care i-ai vazut pe youtube foloseau folie autocolanta. Gasesti in librarii. Sper ca te-am putut ajuta. Bafta! happy