| Bodea_Victor_1992 a întrebat:

Am o întrebare doresc sa bag bani în jocul clash royale prin metoda de plata Card Visa vreau sa îmi spuneți dacă îmi ia bani automat din contul meu bancar sau cum este. Mulțumesc

2 răspunsuri:
| YouandI a răspuns:

Da, se iau banii automat de pe card dar numai atunci când vrei sa îți cumperi ceva, iar daca ai cardul conectat pe magazin play, pentru fiecare achiziție primești pe e-mail chitanță. In chitanță scrie clar suma extrasa de pe card + TVA-ul perceput.

| Tdb_Beny_2003 a răspuns (pentru YouandI):

Si cum conectezi cardul pe contul de magazil play!