| BMTHMada a întrebat:

SALut TPU! am o intrebare: Eu am tel Vodafone si sunt pe reteaua orange. Mi-am activat o optiune de net si cu min.(Orange Yang) Acum nu-mi mai merge netul dar am minutele.De ce?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dragă Mădălina de ce nu mergi la un magazin Orange să îi întrebi direct pe ei? Poate trebuie setat telefonul, doar cei de acolo te pot rezolva, mergi cu telefonul și cu buletinul tău și vezi care e problema, iar intrebarea ta trebuia postată la tehnologie, deoarece este vorba de telefoane.