| ionutzz1994 a întrebat:

Am si eu o intrebarehappy. Vreau sa imi activez internetul pe telefon, in reteaua Orange si nu stiu cum. Mi-am activat o optiune cu 50 MB, dar nu stiu cum sa fac setarile la telefon.Marxa telefonului este Sony Ericsson K850i.Multumesc!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Buna. Apeleaza *100#, mergi la servicii-- setari automate--introduci marca telefonului---la numele telefonului scrii k800i(merge asa) si astepti sa iti vina un mesaj cu setarile.
Daca nu, poti sa le faci si manual,
cu
IP: 62. 217. 247. 252
proxy: 8799
punct de acces: wap(sau web, nu mai stiu, sunt pe cosmote acum)