| BMTHMada a întrebat:

am o intr: Eu am tel Vodafone si sunt pe reteaua orange. Mi-am activat o optiune de net si cu min.(Orange Yang) Acum nu-mi mai mrg netul dar am min.De ce?

Răspuns Câştigător
| Paraschiv_Florin_1992 a răspuns:

Cred ca ai consumat Mega Biti care ii ai pentru navigarea pe net!

5 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Ai terminat volumul de net la care ai dreptul? incearca sa inchizi si sa redeschizi telefonul, poate s-a blocat, daca nu suna la cei de la relatii cu clientii, ei stiu sigur sa-ti spuna de ce.

| BMTHMada explică:

Setarile le am fiindca a mers 3 zile netul. Si da l-am inchis si deschis si nu mrg. Uneori ma trezesc k merge 3 min

| mixxjim a răspuns (pentru BMTHMada):

Atunci suna la relatii cu clientii, e mai sigur si mai rapid decat te putem ajuta noi

| nechitagabriel a răspuns:

S-ar putea ca setările de net să nu fie aplicate. Încearcă cu meniul de la *100# să activezi serviciul de date sau sună direct la serviciu cu clienţii de la Orange, ca să te ghideze ei, probabil au mai dat de o situaţie asemănătoare cu a ta.

Mult succes.

| optzeci a răspuns:

Sigur ai consumat traficul inclus, daca a mers 3 zile si apoi, fara sa modifici setarile, nu a mai mers.

Trebuie sa reincarci si sa activezi alta optiune de internet.