| IonutCiobanescu a întrebat:

am o mica problema, cu ce as putea sa incep sa vorbesc cu un baiat mai smecher din liceu? Vreau doar sa fiu putin mai respectat, nu stiu ce sa-i zic

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Tu ai impresia că așa o să obții respectul celor din jurul tău?

| ZetZ a răspuns:

Salutare, daca vrei sa fii respectat e simplu, capul sus si pieptul inainte. Sa te imprietenesti cu "cel mai smecher" nu iti aduce respect, probabil vei fii vazut ca si catelusul lui.
E decizia ta dar din propria experienta iti spun ca raspunsul nu e sa te bagi cu el inseama (puteti fii prieteni dar nu cu motivul sa fii mai respectat...).
Bafta si stai drept!