| Pasionat a întrebat:

am o problema cand intru in unele jocuri se roteste camera invers acelor de ceasornic si se roteste foarte repede facand imposibil gameplayul... Stiti cumva cum pot sa remediez aceasta problema adica sa fac sa nu se mai roteasca mousul ci sa stea normal ca sa ma pot juca.

PS: nu merge prin achitionarea unui alt mouse am incercat deja asta.

Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| AnimatedSignature a răspuns:

Nu trebuie alt mouse, trebuie sa umbli pe la setari si daca vezi invert mouse dai off.

| Pasionat explică (pentru AnimatedSignature):

Nu e de la setari am uitat sa spun. In plus am incercat si cu invert mouse si nu a avut nici un rezultat.