| bObby123 a întrebat:

..
am o problema cu id-ul de mess. si anume e blocat.
am intrat pe site la " help " din ce am inteles eu pe acolo spune ca se deblocheaza singur dupa 24 de ore... dar eu il am blocat de o saptamana

Nu imi spuneti sa imi fac alt id
Ce pot face sa il deblochez?

Funda!

2 răspunsuri:
| bObby123 explică:

Aici e buba cea mare. ca nu mai stiu intrebarea de siguranta. si pe e-mailu acela am un cont destul de valoros. altfel nu ma interesa asa de tare.

| edytzzu1 a răspuns:

Probabil cineva ti-a schimbat parola...intra p mail raspunde la intrebarea de siguranta care ai ales-o cand ti-ai facut contul si schimba-ti parola, sau poate cineva iti blocheaza contul zilnic. sper sa te ajutehappy