| Gorj a întrebat:

Am o problema cu pc-ul nu imi mai merge task manager-ul...cum procedez...am inteles ca este vorba de un virus.

VA MULTUMESC ANTICIPAT!

4 răspunsuri:
| anoxdox a răspuns:

Nu e vorba de nici un virus laughing pur si simplu i-ai dat disable la task manager.

| nicknic a răspuns:

Mergi la alt calculator si faci un disc rescuedisk de la kaspersky sa cauti virusii si sa ii neutralizezi
sau stergi tot din calculator si dupa ce instalezi windows primul lucru bagi antivirusul si pe urma restul

| nicknic a răspuns:

Sau poti scoate hardul de pe calc daca nu e sigilat si mergi sa il conectezi la alt calculator si dai full scan

| Gorj explică:

Si cum instalez? pentru ca am reinstala windows-ul si nu merge