| SunShine_3722 a întrebat:

am o problema mare de tot. am luat un "virus" care se da de fapt un anti virus... care e problema de fapt? problema e ca nu pot sa mai deschid antivirusu' si nici task manager nu se mai deschide
ajutor!

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Pai incearca prin control planel la add or remove programs si incearca de acolo sa il scoti din calculator de tot.sau daca nu til gaseste, scrii pe google revouninstaler dowload si il descarci si il instalezi si cu siguranta til vei gasi prin programul asta si il dezinstalezi si dupa instaleaza ceva mai sigur. un avast, avira, ceva de genuwinkingmult succes

1 răspuns:
| hax0r a răspuns:

Cum se numeste "Antivirusul" adica programul care l-ai luat?