| rares056 a întrebat:

Salut tpu.Am reusit sa strang o suma de 500 de lei cu gandul sa cumpar 100 de bilete la loto 6/49.Merita?(as vrea sa imi iasa 5 numere sau 2-3 cu 4).Ce credetti?

3 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Ma.sunt mult prea mici sansele, chiar si pentru a iti iesi doua numere.pe langa asta, cu doua numere nu castigi nimic.nici cu 3

| Staind a răspuns:

Fa altceva cu ei.
Ai sanse mai mari sa mori in drum spre loterie, decat sa castigi. Ca sa citez internetul.

| LostInPark a răspuns:

Iti dai seama ca merita!
Mai vad prosti care dau cate 10 mii de euro pe masini ca renault sau opel.Ia-ti bilet Bula! treci la cai putere.
Si acum la sfarsit, ca tot iti faci bagajele pentru Bahamas, ce ganduri ai pentru noi astia mai neinspirati?
Ok, sunt un pic invidios...recunosc.Nici nu ma uit sa vad ce report are saptamana asta.