| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cunoscatorii de limba franceza. As avea nevoie de un traducator pentru un site, din romana in franceza. Site-ul nu este foarte mare. Si cine cunoaste limba si este dispus sa ma ajute, sa lase comentariul mai jos, iar dupa vorbim in privat. Raspunsul ce ma va ajuta la promovarea mea pe site, va primii funda plus vot. P.S; Fara Google Translate. Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pot sa te ajut, daca vrei. Predau franceza de vreo 25 de ani.

| DiCaprio66 a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Daca esti dispus sa ma ajuti, baga id-ul meu. Multumesc frumos happy

| DiCaprio66 a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Site-ul, respectiv este mic. Trebuie tradus o mica parte din el. Iar rasplata va consta in fundita si vot. Topicul este inca deschis. Astept aplicari. Multumesc anticipat happy.

| NicoTery a răspuns:

Te-a ajut eu.

| DiCaprio66 a răspuns (pentru NicoTery):

Id-ul meu este : moise_teo@yahoo.com, cei care vor sa ma ajute sa-l bage. Multumesc happy