| Laluu a întrebat:

Am si eu o intrebarea
De curand camera (web) imi da o eroare cand o deschid:
eroarea: please check the device connection and make sure that the device is not being used by another aplication or user.

Mentionez ca am instalat toate driverele necesare.
Cine stie are funda!
Ms

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Iti spune ->''vă rugăm să verificați conexiunea aparatul și asigurați-vă că dispozitivul nu este folosit de către un alt utilizator sau aplicatie''
Acum trebuie sa-i faci setarea in Yahoo Messenger.
YAHOO MESSENGER - Setare Webcam -> Intra pe mes la Help ->Set up video and voice ->da click pe NEXT pana ajungi la webcam si aici in fereastra aceea mica ->alege altceva si asteapta pana iti apare imaginea apoi click pe Finish. Vezi foto: http://i.imgur.com/fme7A.jpg

In Skype faci la fel.
Bafta!

| Laluu explică:

Metinonez ca am laptop cu web incorporat si camera web nu porneste deloc