| Avon_8981 a întrebat:

Buna!Am o problema si as avea nevoie de ajutorul vostru.
Mi-am cumparat un web (microsoft vx 2000) si am fost foarte multumita de el la inceput,insa acum nu mai imi functioneaza deloc. Imi apare mereu " please check the device connection and make sure that the device is not being used by another application or user" si nu mai stiu ce sa ii fac. De dezinstalat si instalat am facut-o de vreo cateva ori si nimic sad

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Si ce windows ziceai ca ai?
pentru win 7, Vista si XP aici
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=201089
Descarca si instaleaza. TESTEAZA WEBCAM-UL Online http://www.testmycam.com/ daca iti apare allow si deny inseamna ca ai instalat webcam-ul

Bafta!

| 0rlando a răspuns:

Mut-o pe alt slot USB și reinstalează-i driverele. Dacă nici așa nu merge, probabil este defectă și trebuie dusă în service, dacă mai este în garanție, dacă nu...alta nouă.

| Vasybulan a răspuns:

Reinstaleaza-ti windowsul si iti va merge cu siguranta. E ceva eroare din SO(sistemul de operare)