| Desenezz a întrebat:

Am si eu o problema cu un lg ke970 shine
L-am scapat in apa sia revenit dar acum imi sta tastatura cea cu doua butoane aprinsa pana se termina bateria si se aude casca cam greu
chestia este... Spuneti-mi si mie la un service se baga cineva sa il faca? Si cam cat ma costa?

Răspuns Câştigător
| Urzi23 a răspuns:

Te cocoseaza sa il faca, bine este sa il duci si sa il desfaca sa il curete. poate mai ai sanse cine stie. Poti sa il mariti pentru piese www.okazii.ro Si eu am avut probleme cu un Nokia dar dupa 2-3 zile a revenit la ginduri bune dupa ce s-a uscat.Eu inclin spre service si o curatare,
Bafta