| Desenezz a întrebat:

Am si eu o problema cu un lg ke970 shine
L-am scapat in apa sia revenit dar acum imi sta tastatura cea cu doua butoane aprinsa pana se termina bateria si se aude casca cam greu
chestia este... Spuneti-mi si mie la un service se baga cineva sa il faca? Si cam cat ma costa?

1 răspuns:
| AndyIQ a răspuns:

Porbabil ca ceineva se va oferii dar chestia e simpla si eu am patit-o de 2 ori poti incerca sa il usti cu un uscator de par si astfel apa va fi evaporata,
sau il poti lasa pe calorifer dar nu cu ecranul in jos cea mai buna solutie e cea cu uscatorul
Bafta! Oricum nu te-ar costa mult nu e o problema grava.