| yopreda18 a întrebat:

am si eu un telefon LG gt 505, l-am luat de la orange, si l-am trecut pe reteaua cosmote. Vreau si eu sa ma folosesc de wi fi, cum pot face setarile cosmote, si setari pentru wifi?, am sunat la,, relatii cu clientii si mi-au spus ca nu se pot face setari automate la 1234 cu textul A wi si nici, sms gol la 4777, astept raspuns. Ofer funda celui care ma ajuta.

1 răspuns:
| Caro34 a răspuns:

Pt. wifi iti trebuie un router si pe el e scris tot. Activezi wifi si apoi pui parola de pe router si gata. Ce fel de setari iti mai trebuie? Tu cred ca vrei hotspot, dar asta numai cu ei poti vorbi. Numai bine!