| yopreda18 a întrebat:

am si eu un telefon LG gt 505, l-am luat de la orange, si l-am trecut pe reteaua cosmote. Vreau si eu sa ma folosesc de wi fi, cum pot face setarile cosmote, si setari pentru wifi?, am sunat la,, relatii cu clientii si mi-au spus ca nu se pot face setari automate la 1234 cu textul A wi si nici, sms gol la 4777, astept raspuns. Ofer funda celui care ma ajuta.va rog ajutati-ma.

1 răspuns:
| Mariana_Dima_1974 a răspuns:

Pentru wifi trebuie sa intri la setari intri la wifi sau retea depinde cum ai tu si acolo ii dai activare dupa aia aia cauti pe cineva din zona sau chiar tu care are net cu wifi si daca nu e parolat poti intra pe acea retea eu asa am facut eu am un samgung galaxy young si mi-a mers funda? plzzhappy