| yopreda18 a întrebat:

am si eu un telefon LG gt 505, l-am luat de la orange, si l-am trecut pe reteaua cosmote. Vreau si eu sa ma folosesc de wi fi, cum pot face setarile cosmote, si setari pentru wifi?, am sunat la,, relatii cu clientii si mi-au spus ca nu se pot face setari automate la 1234 cu textul A wi si nici, sms gol la 4777, astept raspuns. Ofer funda celui care ma ajuta.

1 răspuns:
| marcel2121 a răspuns:

Hmmm...du`te la ei, la cosmote, sigur te rezolva acolo. de obicei stiu ca iti trimiteau ei un mesaj, cu nu stiu ce cod, pe care`l instalai...si gata!