| Andreiutzu_7322 a întrebat:

Am un pc(destul de bun, sa zic asa) cu o placa video de 1gb ddr3 HD, 2gb ram ddr3, un procesor amd triple core 3.2 ghz, dar am o problema cu gta IV. Se misca perfect din sangeti dar din controlerul lui original w, a, s, d, si space se misca putin in reluare cand apas pe aceste butoane. Daca aveti vreo idee sa ma ajutati si pe mine cu aceasta problema va sunt recunoscator.

1 răspuns:
| Zangetsu a răspuns:

Aveam si eu o problema similara la counter-strike, cand apasam pe S ca sa ma dau inapoi sa ducea mai mult decat vroiam eu. am pus alta tastatura si nu mai era problema.
tastele alea wasd poate s-au uzat ca sunt folosite mai des la jocuri.