| unknown3243 a întrebat:

Am o problema la assassin's creed II se misca putin in reluare(e la low). E de la placa video? Daca apas PE E (eagle vision) nu se mai misca in reluare sau daca dau sa vad de sus in jos se misca normal si daca dau sa vad din jos in sus se misca normal.

4 răspunsuri:
| Slavian a răspuns:

Imi poti da un PM cu puterea calculatorului tau mai detaliat, te rog.

| Slavian a răspuns:

Cu placere, bafta la joc!

| unknown3243 explică:

Slavian ultima data a fost acum vreo 4 luni si am dat scanari dar imi apare 0 virusi.

| unknown3243 explică:

Iti multumesc slavian am avut prea multe activate si de aia.