| AngelCrystals a întrebat:

Telefonul meu are wi-fi, dar cand intru pe internet imi apare ca are memorie plina sau ca sunt prea multe resurse. Ce sa fac?

PS:am samsung Star II

3 răspunsuri:
| iulikka a răspuns:

Inseamna ca ai prea multe aplicati deschise, inainte sa intri pe net asigurate ca nu ai alta aplicati deschise(mesaje, muzica etc)

| AngelCrystals explică (pentru iulikka):

Pai mereu le inchideam, dar nu erau decat pagine de pornire si internetu.

| iulikka a răspuns:

Nu ti le inchide corect, nu e ca la pc, nu are un x si se inchide tot, ele raman minimalizate, trebuie sa intri in minimalizare aplicatii si sa inchizi de acolo