| GBE15 a întrebat:

Am venit si eu pe aici cu o intrebare laughing : Stiu ca pe facebook, ca sa primesti notificari de la o pagina anume, trebuie sa dai acolo "get notifications"... eu am bifat acolo optiunea asta, dar nu primesc nimic... ce trebuie sa fac ca sa "functioneze"? straight face

Ofer "fundoaie" raspunsului care ma va ajuta sa rezolv aceasta problema! big grin

3 răspunsuri:
| Anonimeueu a răspuns:

1.te duci pe pagina
2. unde iti arata ca ai dat like stai cu cursorul pana iti arata o lista
3. apesi pe:Show in the news feed big grin

| GBE15 explică (pentru Anonimeueu):

Deci trebuie sa bifez si la "get notifications" si la "show in the news feed"?

| Anonimeueu a răspuns (pentru GBE15):

La mine merge doar cu 'show in the news feed'