| barbyr0z.ex.fantadelamaye a întrebat:

stiti cumva cum se numeste programul de modificat poze - in care majoritea pozei este alb negru iar ceva aparte e colorat?
pls...
Multumesc mult!
Apropo, sunt noua pe-aici :*

Răspuns Câştigător
| overdeath a răspuns:

Programul se numeste photoshop, este destul de complicat de folosit. Pentru a vedea ce trebuie sa faci cu el poti vedea un tutorial video la adresa http://www.youtube.com/watch?v=cvAvvTiLsqI

7 răspunsuri:
| sti a răspuns:

Uite aici poti alege un program pentru editarea fotografiilor: www.idownload.ro/modules/wfdownloads/viewcat.php?cid=15

| Criiss16 a răspuns:

Nu stiu. Dar daca esti noua pe aici: Bine ai venit! Sper sa-ti placa.happy:*

| marry a răspuns:

Bine ai venit pe site... dar imi pare rau data asta nu te pot ajuta...nu stiu cum se numeste programultongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oiuojlkjll

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.intr`adevar se numeste photoshop.si e complicat.
eu am incercat dar nu am reusit.
dar poti incerca si jasc pain shop pro 9.
e destul de bun.
nu stiu daca poti face asta pe el.
dar incearca.
ilpoti descaraca de aici http://www.hotshare.net/ro/file/70237-57064461bb.html.

| miha_3376 a răspuns:

Sall, bine ai venit in echipa TPU
p. s:scuze, dar nu stiu cum se numeste programul