| alexxanddru21 a întrebat:

Astazi, vineri 13, m-a sunat numarul de telefon 88888888. Nu sunt o persoana superstitioasa si nu cred in legende,dar explicati-mi si mie ce este cu acest numar de telefon, sau poate este doar o farsa de vineri 13? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| TuTuOfficial a răspuns:

Salut! Am auzit si eu de asta, 88888 e cineva care te suna(sau de obicei suni tu iti zice cum arati, cum esti imbracat in momentu ala etc...).Iti pot zice cum sa iti dai seama daca e o farsa.Singura metoda(ca doar prietenu nu e ala de la 8888laughing ), Daca cumva ti-a luat telefonul s-ar fi schimbat in telefon, numele lui cu 8888laughingStai linistit nu cred ca e adevarat dar faza e amuzantalaughing

| alexxanddru21 explică (pentru TuTuOfficial):

Am aflat pana la urma cine era. Era un prieten de al meu care m-a sunat pe fix, dar fixul era pe privat. Si am aflat ca iti poti pune numarul de fix pe privat si si-a pus numarul 88888888. Faza este ca el nu stia de legenda asta cu numarul asta si nici n-a avut intentia de a ma speria. =]] Multumesc oricum. Apreciez ca mi-ai raspuns.

2 răspunsuri:
| Maryan_Maryan_1995 a răspuns:

Su tot pe data de 13 am fost sunat dar nu am putut raspunde