| PoweredLights a întrebat:

Ati simtit cutremurul de asta noapte? Eu da...A ZGUDUIT DULAPUL SI PATULlaughing
Cea mai tare zguduire primeste fundita.happy

Răspuns Câştigător
| 0x11111051 a răspuns:

Nu stiu de ce, dar m-am trezit exact cu 10 minute inainte de el. Nu stiam exact, dar nici nu putem dormeam, asa ca mi am luat telefonul, si am inceput a naviga pe net. Cind deodata, parca am simtit cum vine o furtuna dintr-o directie, si totul a inceput sa vibreze sub mine. Asta a fost prima data cind am simtit un cutremur. Apoi cautam pe Google ce s-a intimplat. Puneam sa imi arate rezultate de ultima ora. Peste 5 minute dupa cutremur, a aparut si primul rezultat de pe unimedia.info

Cutremurul s-a simtit foarte bine si in Chisinau, dar nu s-a oprit aici, a ajuns si pina in Orhei. A fost de 5.5 grade, cu epicentrul la Vrancea. Asa niste emotii de teama am simtit, credeam ca vine sf. lumii big grinbig grin

5 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Sunt cam nesimțită de fel, aseară eram și obosită, deci în concluzie, nu am simțit absolut nimic.
Totuși, m-a trezit sora mea care a simțit cutremurul, și mi-a spus că credea că sunt fantome care vor să ne omoare!

| Crucified a răspuns:

Hai bă gata cu întrebările astea. De parcă ar fi fost primul cutremur. Permite-mi te rog frumos să fac puţin mişto de avatarul tău.

| Favorite a răspuns:

Da a fost de 5.3 cutremurul :X in sfarsit actiune ...eu oricum stau la ultimul etaj deci :-))

| Copildeciocolata a răspuns:

Eu dormeam bustean, dar mi-a spus mama ca a fost un cutremur. Dimineata era cu toate actele pe jos si bani si telefoanele la indemana laughing)