| Freky229 a întrebat:

De doua saptamani, am mancat in ora de religie si mi-a pus -1 in catalog cu pixul, ora trecuta am fost cuminte, iar acum Vineri cand am ora o sa ii spun sa mi-l stearga.

Acum 2 ani, doi colegi s-au batut in ora de educatie fizica si au fost la director si le-a iesit media 10 la purtare.

Eu pot da spun ca invat bine, am avut media anul trecut 9.20.

Ce sa fac? Nu vreau media scazuta.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ceri să-ți anuleze nota după ce ai mâncat ca un porc in oră?
Trebuie să ai noroc să facă asta.