| MihaiG9192 a întrebat:

Salut TPU! Cateva luni inainte, am cumparat un vape si mai nou incepe sa scape lichid. Adica simt foarte putin lichidul in gura cand trag din el si nu inteleg de ce!?
Ma poate ajuta cineva cu niste sfaturi va rog?

Răspuns Câştigător
| Alinextrafin a răspuns:

Cel mai probabil ai o problema cu atomizorul sau rezistenta.
Ce tigara ai cumparat?
Aici un ghid despre spitback : https://e-potion.ro/de-ce-pocneste-si-stropeste-tigara-mea/

1 răspuns:
| PufuletiStarNesarati a răspuns:

Cred ca e de la garnitura, am un prieten care a patit la fel si garnitura a fost de vina, daca nu incearca sa schimbi siguranta.