| MihaelaDart a întrebat:

Ce citate stiti, câteva în engleza despre persoanele care cred despre tine că ești cu mai multe fețe? Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Http://bit.ly/30y9Flx

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pot sa te intreb ceva, dar, te superi pe mine?

imd caut si citate

| MihaelaDart explică (pentru RAY):

Spune-mi

| RAY a răspuns (pentru MihaelaDart):

Esti hipersensibila? te afecteaza atat de mult ce cred uni despre tine? daca tu stii ca nu esti asa, lasa-i sa creada ce vor, daca esti asa acceptate asa cum esti si mergi inainte, nimeni nu e perfect, cei care critica crede-ma ca sunt departe de perfectiune au o viata jalnica de toata mila

| MihaelaDart explică (pentru RAY):

Nu, sunt. Am doar o persoana care înțelege ceea ce vrea și trimite informația total greșită mai departe, asta mă deranjează mai mult. Nu sunt hipersensibila, nu am trăit niciodată această stare.

| RAY a răspuns (pentru MihaelaDart):

Si eu cunosc genul asta de pers Mikaela

| DeliaaIspas a răspuns:

Și eu caut astfel de citate! Chiar ieri o persoana la care tin, mi-a zis lucrul asta insa eu stiu ca nu e adevarat. Eu ma comport diferit, in functie de persoane. De ex daca mi se vorbeste urât, ironic, nu pot fi aceeasi persoană ca si atunci cand mi se vorbeste frumos si sunt respectată. Raspund, si actionez in functie de situatii, persoane. Asta nu inseamna ca sunt falsă.