| iNs a întrebat:

LG Optimus one este un telefon bun? Merita Cumparat? Ce parere aveti...

8 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Un android mai mult sau mai putin reusit. La banii aia merita. tongue

| bogdanel7 a răspuns:

LG optimus. Inafara de faptul ca are Android, preluat de la Samsung, si camera de 3 mpx, eu zic NU. Totusi este LG, iar LG-urile sunt cele mai proaste telefoane de pe piata, la fel ca toate produsele LG. Sunt utilizator Nokia de peste 10 ani. Recomand Nokia cu toata increderea.

| andreipirca a răspuns:

Da...este cea mai noua versiune a platformei Android, este un smartphone ce imbina perfect un design deosebit, usor de utilizat, suportă conexiuni de tipul 3G Broadband, eu am un asemenea model de 2 luni, si mi se pare foarte bun. e alegerea tawinkingfundita?

| alexkoopa a răspuns:

Daca te tine buzunarul da, dar eu as alege un Samsung Galaxy S, e cel mai tare.

| abcdefgh a răspuns:

Buna! Eu il am si sunt ff multumita de el.Are multe programe de editat poze, multe tonuri de apel, 3 megapixeli:X e super tare tellu' merita cumparat. App. Eu l am luat la 321 lei.

| justsmile_1748 a răspuns:

Iti zic din proprie experienta nu-ti lua Optimus One am si eu din pacate... poti sa incerci un Nokia 5800 sau HTC wildfire happy

| FallenDreams100 a răspuns:

Am un prieten care are acest telefon si este foarte bun! eu ti`l recomand!happy