| cristy1993 a întrebat:

Ce parere aveti despre un LG Optimus L7? Se merita cumparat?

4 răspunsuri:
| ReusxD a răspuns:

Regret doar calitatea fotografiilor pe care le face, fara aceasta problema ar fi meritat din plin pretul...
Pro: -acumulator bun;
- al meu are camera secundara, dar nu stiu cati megapixeli are, daca cel comercializat de voi nu are, atunci este P705, made in china;
- display generos, ' inteligent', de efect;
- rapid pentru. 512 RAM.
Contra: - camera principala (5 megapixeli) m-a dezamagit, foto mult mai slabe decat camera de 3 megapixeli de pe anteriorul meu LG P500 Optimus One.

| stroedaniel13 a răspuns:

De trei ori "Da"

Acest telefon, dupa cum poti vedea si aici: http://bit.ly/12HgieO merita cumparat din urmatoarele motive:

are un procesor de 1000 mhz
are gps
o camera foto de 5mp
versiuen stabila de android
baterie durabila

Singurul lucru care nu imi place la acest telefon este ca nu are si o camera secundara in fata pentru apeluri 3g.

| xxx8 a răspuns:

Nu se merita merge foarte greu datorita softului iar temple rub 2 sacadeaza pe el deci ce mai vrei ca sa te cobvingi ca nu e bun

| 2handsUp a răspuns:

Nu te lua neaparat dupa mine, dar am un prieten care si-a luat si merge groaznic si ii face si probleme. Poate ca asa a fost facut acel telefon, nu inseamna ca toate sunt la fel.