| AnOnImUl321123 a întrebat:

Cine imi poate spune un nume pentru YouTube?
Numele meu este Paul dar nu vreau sa contina numele meu, vreau ceva din anime gen Vegetta (Dragon Ball Z) sau ceva de genu dar care sa fie cat de cat frumos big grin
Funda si va rog, vreau nume doar din desene (anime, nu din cartoon network sau mai stiu eu.) mie nu imi vine nici un nume si m-am gandit vreo 3-4 ZILE si NIMIC :/ )
Asa ca va rog sa nu injurati si sa dati idei bune va rog mult happy
PS: sa nu contina numele meu (Paul) doar anime.
FUNDA

3 răspunsuri:
| hiImAdam a răspuns:

Xxxtwatdestoyer69xxx

| Tarcatu a răspuns:

DzPaulB

| AnOnImUl321123 explică (pentru Tarcatu):

Am specificat de vreo 3 ori ca nu vreau sa imi contina numele, ca vreau un nume din anime dar ma rog, multumesc oricum pentru raspuns.